
| merk: | BMW |
| model: | X5 XDRIVE30D 190kW MOTORSHADEN Automaat Pano High Executive |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 190 kW |
| motorinhoud: | 2993 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2014 / 5 |
| tellerstand: | 185.824 km |
| Verkoopprijs: | € 8.950 |
| Exportprijs BRUTO: | € 8.600 |
| Exportprijs NETTO: | € 8.600 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| carrosserie: | suv / terreinwagen |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 2.045 kg |
| schades: | motorschade Motor gedemonteerd |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
xDrive45e M-Sport Pano LED ACC Leder Memory HUD Camera Lucht AHK
