
| eigen identificatie: | 6595 |
| merk: | Citroën |
| model: | C1 1.0-12V Ambiance Airco 3-Deurs |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 50 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2010 / 5 (2010 / 5) |
| APK goedgekeurd t/m: | 21-09-2026 |
| tellerstand: | 221.923 km |
| Verkoopprijs: | € 875 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | blauw |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 775 kg |
| CO2 uitstoot: | 106 g/km |
| bijzonderheden: | Algemene informatie Merk: Citroën Model: C1 Type: 1.0-12V Ambiance Airco 3-Deurs Modelreeks: nov. 2008 - mrt. 2012 Technische informatie Koppel: 93 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 35 liter Acceleratie (0-100): 13,7 s Topsnelheid: 157 km/u Maten en gewichten Laadvermogen: 405 kg GVW: 1.180 kg Afmetingen (LxBxH): 344 x 163 x 147 cm Wielbasis: 234 cm Interieur Aantal zitplaatsen: 4 Milieu Energielabel: A Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2) Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6) Historie Aantal eigenaren: 4 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare linker zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven. U kunt geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is. Om deze reden bent u altijd van harte welkom om uw aankoop, vooraf, zelf te controleren. Schrijf- en tekstfouten voorbehouden. Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
C1 Hatchback 1.0 Vti 68 12V (1KR-FE(CFB)) [51kW] (04-2014/04-2018)
