
| merk: | Citroën |
| model: | C1 1.0 Vti 68 12V Hatchback Benzine 998cc 51kW (69pk) FWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 51 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2016 / 11 |
| APK goedgekeurd t/m: | 29-09-2026 |
| tellerstand: | 256.489 km |
| Verkoopprijs: | € 1.950 inclusief btw |
| Exportprijs NETTO: | € 1.700 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 830 kg |
| schades: | bumper koplamp rechts deur achter deur voor voorscherm alle airbags oké auto is verrijdbaar chassis oké coolers oké motor loopt |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 Netto export inside EU with BTW/TAX/VAT number |
LET OP! Per 01-01-2026 accepteren we geen contante betalingen boven de €3000.-
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven.
Kunt u geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is.
Schrijf en tekstfouten voorbehouden.
Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Reservations made without prepayment are not possible.
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
C1 Hatchback 1.0 Vti 68 12V (1KR-FE(CFB)) [51kW] (04-2014/04-2018)
