| eigen identificatie: | V1202604553 |
| merk: | Citroën |
| model: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE(CFB)) [53kW] (06-2018/07-2021) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 53 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| 1ste toelating: | 2019 / 10 |
| tellerstand: | 159.237 km |
| Verkoopprijs: | € 3.495 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | VF7PSCFB5KR51**** |
| motorcode: | 1KR-FE(CFB) |
| kleur: | zwart |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 815 kg |
| schades: | rechts voor auto is nog rijdbaar=20
|
opties
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v