| eigen identificatie: | V1202610241 |
| merk: | Daewoo |
| model: | Captiva Captiva (C100) SUV 2.4 16V 4x2 (Z24SED) [100kW] (06-2006/05-2011) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 100 kW |
| motorinhoud: | 2405 CC |
| 1ste toelating: | 2008 / 6 |
| tellerstand: | 356.883 km |
| Verkoopprijs: | € 995 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | KL1CF26FJ8B24**** |
| motorcode: | Z24SED |
| kleur: | zwart |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.660 kg |
| schades: | koppeling versleten motor managment lamp brandt. auto heeft rondom ge=
bruikersschade
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v