
| eigen identificatie: | 6617 |
| merk: | Fiat |
| model: | 500 1.4 16V Lounge 6-Hand Panorama Leer |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 74 kW |
| motorinhoud: | 1368 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 6 |
| 1ste toelating: | 2008 / 1 (2008 / 1) |
| APK goedgekeurd t/m: | 18-09-2026 |
| tellerstand: | 150.171 km |
| Verkoopprijs: | € 1.775 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 905 kg |
| CO2 uitstoot: | 149 g/km |
| bijzonderheden: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: 500 Type: 1.4 16V Lounge 6-Hand Panorama Leer Modelreeks: nov. 2007 - sep. 2010 Technische informatie Koppel: 131 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 35 liter Acceleratie (0-100): 10,5 s Topsnelheid: 182 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 355 x 163 x 149 cm Wielbasis: 230 cm Gewichten Laadvermogen: 465 kg GVW: 1.370 kg Max. trekgewicht: 800 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 4 Milieu Energielabel: D Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9) Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2) Historie Aantal eigenaren: 3 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Verrijdbare linker voorschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven. U kunt geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is. Om deze reden bent u altijd van harte welkom om uw aankoop, vooraf, zelf te controleren. Schrijf- en tekstfouten voorbehouden. Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
