
| eigen identificatie: | 6495 |
| merk: | Fiat |
| model: | Punto Evo 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 78 kW |
| motorinhoud: | 1368 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 6 |
| 1ste toelating: | 2010 / 11 (2010 / 11) |
| APK goedgekeurd t/m: | 08-04-2026 |
| tellerstand: | 192.042 km |
| Verkoopprijs: | € 1.275 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | blauw |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 1.035 kg |
| CO2 uitstoot: | 134 g/km |
| bijzonderheden: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: Punto Evo Type: 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise Modelreeks: nov. 2009 - dec. 2011 Technische informatie Koppel: 130 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 10,8 s Topsnelheid: 185 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 407 x 169 x 149 cm Wielbasis: 251 cm Gewichten Laadvermogen: 585 kg GVW: 1.620 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 400 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: B Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5) Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3) Historie Aantal eigenaren: 6 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare rechter zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven. U kunt geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is. Om deze reden bent u altijd van harte welkom om uw aankoop, vooraf, zelf te controleren. Schrijf- en tekstfouten voorbehouden. Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland

