| eigen identificatie: | V1202609763 |
| merk: | Honda |
| model: | Hr-v HR-V (RU) MPV 1.5 i-VTEC 16V (L15B4(Euro 6)) [96kW] (08-2015/...) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 96 kW |
| motorinhoud: | 1496 CC |
| 1ste toelating: | 2018 / 5 |
| tellerstand: | 270.275 km |
| Verkoopprijs: | € 7.995 |
| Exportprijs BRUTO: | € 6.799  |
| Exportprijs NETTO: | € 5.599 BTW niet van toepassing  |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | 3HGRU1850JM40**** |
| motorcode: | L15B4(Euro 6) |
| kleur: | zwart |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.220 kg |
| schades: | versnellingsbak defect.
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
cruise =
control
elek ramen v/a