| eigen identificatie: | V1202613285 |
| merk: | Hyundai |
| model: | Atos Atos Hatchback 1.1 12V (G4HG) [46kW] (01-1997/12-2008) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 46 kW |
| motorinhoud: | 1086 CC |
| 1ste toelating: | 2007 / 9 |
| tellerstand: | 142.556 km |
| Verkoopprijs: | € 995 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | MALAB51HP8M16**** |
| motorcode: | G4HG |
| kleur: | zwart |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 859 kg |
| schades: | de auto heeft gebruikerssporen
|
opties
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling