| eigen identificatie: | V1202610030 |
| merk: | Hyundai |
| model: | I-10 i10 (F5) Hatchback 1.2i 16V (G4LA) [57kW] (11-2008/12-2011) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 57 kW |
| motorinhoud: | 1248 CC |
| 1ste toelating: | 2009 / 1 |
| tellerstand: | 224.200 km |
| Verkoopprijs: | € 995 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | MALAN51CP9M22**** |
| motorcode: | G4LA |
| kleur: | blauw |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 905 kg |
| schades: | schades rondom dynamo defect
|
opties
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a