
| merk: | Hyundai |
| model: | Kona 1.0T-GDI 88kW Camera Fashion |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 88 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| 1ste toelating: | 2019 / 11 |
| APK goedgekeurd t/m: | 27-11-2027 |
| tellerstand: | 38.292 km |
| Verkoopprijs: | € 7.750 |
| Exportprijs BRUTO: | € 6.600 |
| Exportprijs NETTO: | € 6.600 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | blauw |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.198 kg |
| schades: | bumper motorkap radiateur kapot voorruit voorschade passagierairbag stuk stuurairbag stuk auto is verrijdbaar |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
