| eigen identificatie: | V1202615408 |
| merk: | Kia |
| model: | Picanto Picanto (BA) Hatchback 1.0 12V (G4HE) [46kW] (09-2007/04-2011) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 46 kW |
| motorinhoud: | 999 CC |
| 1ste toelating: | 2008 / 4 |
| tellerstand: | 124.160 km |
| Verkoopprijs: | € 1.295 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | KNEBA24428T54**** |
| motorcode: | G4HE |
| kleur: | blauw |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 836 kg |
| schades: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt.
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling