| eigen identificatie: | V1202614551 |
| merk: | Kia |
| model: | Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW] (09-2011/12-2017) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 63 kW |
| motorinhoud: | 1248 CC |
| 1ste toelating: | 2012 / 2 |
| tellerstand: | 201.325 km |
| Verkoopprijs: | € 1.950 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | KNADN511AC605**** |
| motorcode: | G4LA5 |
| kleur: | wit |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.004 kg |
| schades: | auto start loopt goed. rechter zijschade
|
opties
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
elek ramen v