| eigen identificatie: | V1202614637 |
| merk: | Kia |
| model: | Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW] (09-2011/12-2017) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 63 kW |
| motorinhoud: | 1248 CC |
| 1ste toelating: | 2013 / 6 |
| tellerstand: | 178.773 km |
| Verkoopprijs: | € 995 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | KNADN511AD684**** |
| motorcode: | G4LA5 |
| kleur: | zwart |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.004 kg |
| schades: | de auto heeft gebruikerssporen glasbreuk start niet
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling