
| merk: | Land Rover |
| model: | Range Rover Evoque 2.0Si4 177kW Automaat HSE Dynamic |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 177 kW |
| motorinhoud: | 1997 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2017 / 10 |
| APK goedgekeurd t/m: | 12-10-2026 |
| tellerstand: | 180.676 km |
| Verkoopprijs: | € 12.350 |
| Exportprijs BRUTO: | € 10.100 |
| Exportprijs NETTO: | € 10.100 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.740 kg |
| schades: | versnellingsbak defect motor loopt Storing versnellingsbak |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
De Sluis 1
4271CZ Dussen
Nederland
P250 HYBRIDE R-DYNAMIX FULL OPTIONS
2.2 TD4 PANO/MERIDIAN/CAMERA/LED/MEMORY/FULL OPTIONS!
Range Rover Evoque (LVJ/LVS) SUV 2.0 eD 150 16V (204DTD(AJ20D4)) [110k= W] (06-2015/12-2019)
2.2 TD4 16V 5-drs. SUV 4Dr Diesel 2.179cc 110kW (150pk) 4x4
