| eigen identificatie: | V1202616182 |
| merk: | Mazda |
| model: | 2 2 (NB/NC/ND/NE) Hatchback 1.4 16V (FXJA) [58kW] (04-2003/06-2007) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 58 kW |
| motorinhoud: | 1388 CC |
| 1ste toelating: | 2003 / 4 |
| tellerstand: | 270.204 km |
| Verkoopprijs: | € 895 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | JMZNC2WPJN3D2**** |
| motorcode: | FXJA |
| kleur: | blauw |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.025 kg |
| schades: | front schade rechts achter schades rondom start en loopt goed.
|
opties
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a