| eigen identificatie: | V1202613251 |
| merk: | Mazda |
| model: | 3 (BK12) Sedan 1.6i 16V (Z627) [77kW] (02-2004/06-2009) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 77 kW |
| motorinhoud: | 1598 CC |
| 1ste toelating: | 2003 / 11 |
| tellerstand: | 250.281 km |
| Verkoopprijs: | € 995 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | JMZBK12Z24111**** |
| motorcode: | Z627 |
| kleur: | zwart |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.140 kg |
| schades: | de auto heeft gebruikerssporen
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling