
| merk: | Mazda |
| model: | 6 2.2 SkyActiv-D 150 16V Nieuwe model! |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 110 kW |
| motorinhoud: | 2184 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 6 |
| herkomst: | Nederland |
| 1ste toelating: | 2013 / 11 |
| APK goedgekeurd t/m: | 18-11-2017 |
| tellerstand: | 92.261 km |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| chassisnummer: | JMZGJ62162111**** |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.380 kg |
| CO2 uitstoot: | 108 g/km |
| schades: | voorschade airbags voor stuk chassis oké motor loopt recht op de wielen Binnen schermen en chassispoten optisch geen schade. |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Keurig auto met boekjes sleutels en SD kaart. |
