
| merk: | Mazda |
| model: | CX-5 2.5SKyAcitve 143kW Automaat GT-M AWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 143 kW |
| motorinhoud: | 2488 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2019 / 3 |
| APK goedgekeurd t/m: | 15-03-2027 |
| tellerstand: | 100.709 km |
| Verkoopprijs: | € 12.950 |
| Exportprijs BRUTO: | € 10.500 |
| Exportprijs NETTO: | € 10.500 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.563 kg |
| schades: | bumper koplampen motorkap radiateur kapot voorschade stuurairbag stuk auto is verrijdbaar |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
