
| merk: | Mercedes |
| model: | A-klasse 250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited |
| brandstof: | hybride benzine |
| vermogen: | 118 kW |
| motorinhoud: | 1332 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2021 / 9 |
| APK goedgekeurd t/m: | 30-09-2027 |
| tellerstand: | 136.109 km |
| Verkoopprijs: | € 11.700 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.580 kg |
| schades: | bumper koplamp links motorkap voorschade deur voor dorpel linkerschade voorscherm wielophanging links dakairbag stuk knieairbag links stuk stuurairbag stuk motor loopt SUBFRAME |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
250e 118kW Automaat Business Solution AMG Limited
