
| merk: | Mercedes |
| model: | C-klasse 200d 110kW Automaat Premium Plus Pack |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 110 kW |
| motorinhoud: | 1950 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2019 / 1 |
| tellerstand: | 405.351 km |
| Verkoopprijs: | € 12.850 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 10.400 |
| Exportprijs NETTO: | € 8.600 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.545 kg |
| schades: | achterscherm rechterschade achterlichten rechts achterschade bumper gebruikssporen auto is verrijdbaar |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen INruil! |
