
| merk: | Mercedes |
| model: | C-klasse 200d 118kW Camera Clima |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 118 kW |
| motorinhoud: | 1597 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| 1ste toelating: | 2019 / 2 |
| tellerstand: | 316.657 km |
| Verkoopprijs: | € 11.600 |
| Exportprijs BRUTO: | € 9.950 |
| Exportprijs NETTO: | € 9.950 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | blauw |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.455 kg |
| schades: | achterscherm achterlichten rechts achterschade bumper alle airbags oké auto kan rijdend mee |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
350e 155kW Hybrid Automaat Luchtvering Lease Edition
