
| merk: | Mercedes |
| model: | Cla-klasse 200D 100kW Automaat Business Solution AMG |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 100 kW |
| motorinhoud: | 2143 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2018 / 9 |
| APK goedgekeurd t/m: | 04-07-2026 |
| tellerstand: | 183.956 km |
| Verkoopprijs: | € 10.650 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | wit |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.425 kg |
| schades: | bumper koplamp rechts voorschade deur achter deur voor rechterschade voorscherm bumper alle airbags oké auto is verrijdbaar coolers oké |
| bijzonderheden: | Wok Melding Geen Inruil! |
