| eigen identificatie: | V1202615936 |
| merk: | Mini |
| model: | Clubman Clubman (F54) Combi 1.5 Cooper 12V (B36A15A) [100kW] (12-2014/02-2024=
) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 100 kW |
| motorinhoud: | 1499 CC |
| 1ste toelating: | 2018 / 6 |
| tellerstand: | 151.427 km |
| Verkoopprijs: | € 6.495 |
| Exportprijs BRUTO: | € 695  |
| Exportprijs NETTO: | € 5.200 BTW niet van toepassing  |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WMWLN310X02G4**** |
| motorcode: | B36A15A |
| kleur: | grijs |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.275 kg |
| schades: | front schade schades rondom=20
|
opties
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak