
| merk: | Mini |
| model: | Countryman COOPER SE 1.5 100kW Automaat Pano ALL4 |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 100 kW |
| motorinhoud: | 1499 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2019 / 11 |
| APK goedgekeurd t/m: | 15-08-2027 |
| tellerstand: | 70.947 km |
| Verkoopprijs: | € 10.350 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | blauw |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.675 kg |
| schades: | bumper koplamp rechts motorkap voorschade voorscherm dakairbag stuk passagierairbag stuk auto is verrijdbaar |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen INruil! |
COOPER HYBRIDE PLUG IN SE 4AWD AUTOMAAT NAVI CLIMA LEER LED PDC B.J 2019
