| eigen identificatie: | 6558 |
| merk: | Mitsubishi |
| model: | Grandis 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 121 kW |
| motorinhoud: | 2378 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2011 / 1 (2011 / 1) |
| APK goedgekeurd t/m: | 04-05-2026 |
| tellerstand: | 307.517 km |
| Verkoopprijs: | € 2.075 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.668 kg |
| CO2 uitstoot: | 223 g/km |
| bijzonderheden: | Algemene informatie Merk: Mitsubishi Model: Grandis Type: 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG Modelreeks: okt. 2006 - mrt. 2011
Technische informatie Koppel: 217 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 65 liter Acceleratie (0-100): 10,0 s Topsnelheid: 200 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 479 x 180 x 170 cm Wielbasis: 283 cm
Gewichten Laadvermogen: 582 kg GVW: 2.250 kg Max. trekgewicht: 1.600 kg (ongeremd 570 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 7
Milieu Energielabel: F
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 9,4 l/100km (1 op 10,6) Brandstofverbruik in de stad: 12,8 l/100km (1 op 7,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 478 - € 507 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rondom enkele gebruikerssporen
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
opties
Airbags
- airbag bestuurder
- airbags voor
- airbags voor zij
Koeling en verwarming
- airconditioning
- climatronic
- gescheiden temperatuurregeling
Comfort (interieur)
- boardcomputer
- cruise control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar stuurwiel
Comfort (exterieur)
- centrale deurvergrendeling
- elektrisch bedienbare ramen rondom
- elektrisch bedienbare ramen voor
- elektrisch inklapbare spiegels
- elektrisch verstelbare buitenspiegels
- verwarmde spiegels
Exterieur
- afdekbare bagageruimte
- bumpers in carrosseriekleur
- dakrails
- getint glas
- lichtmetalen velgen
- metallic lak
- parkeersensor achter
- spiegels in carrosseriekleur
Lichtmetalen velgen 17"
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Climate control (L/R gescheiden)
Dakspoiler
El. Ramen
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas achter
Hoedenplank/rolhoes
Hoofdsteunen achter
Mistlampen
PDC
stuur en versnellingspook (kunst)leder
Stuur verstelbaar