
| merk: | Mitsubishi |
| model: | Outlander 2.0 16V 4x2 SUV Benzine 1.997cc 100kW (136pk) FWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 100 kW |
| motorinhoud: | 1997 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2005 / 10 |
| APK goedgekeurd t/m: | 23-05-2026 |
| tellerstand: | 221.927 km |
| Verkoopprijs: | € 1.250 |
| Exportprijs NETTO: | € 1.250 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.415 kg |
| schades: | alle airbags oké auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen contactslot weigert soms |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
LET OP! Per 01-01-2026 accepteren we geen contante betalingen boven de €3000.-
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven.
Kunt u geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is.
Schrijf en tekstfouten voorbehouden.
Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Reservations made without prepayment are not possible.
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
2.4 PHEV 99KW Autom. Clima Navi Schuifdak S-Edition NAP
2.4 PHEV 99KW Clima Navi Schuifdak IntenseNAP
