
| merk: | Nissan |
| model: | Juke 1.0 DIG-T 12V SUV Benzine 999cc 84kW (114pk) FWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 84 kW |
| motorinhoud: | 999 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 6 |
| 1ste toelating: | 2023 / 3 |
| APK goedgekeurd t/m: | 07-03-2027 |
| tellerstand: | 78.504 km |
| Verkoopprijs: | € 9.950 inclusief btw |
| Exportprijs NETTO: | € 6.500 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | rood |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.162 kg |
| schades: | bumper koplamp links koplamp rechts motorkap radiateur kapot voorscherm alle airbags oké auto is verrijdbaar motor loopt recht op de wielen |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 Netto export inside EU with BTW/TAX/VAT number |
LET OP! Per 01-01-2026 accepteren we geen contante betalingen boven de €3000.-
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven.
Kunt u geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is.
Schrijf en tekstfouten voorbehouden.
Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Reservations made without prepayment are not possible.
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
1.2 DIG-T 6-bak S/S Connect Edition - nap - 360cam - navi - line + side assist - keyless
