| eigen identificatie: | V1202616012 |
| merk: | Nissan |
| model: | Micra Micra (K13) Hatchback 1.2 12V (HR12DE) [59kW] (05-2010/03-2017) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 59 kW |
| motorinhoud: | 1198 CC |
| 1ste toelating: | 2013 / 2 |
| tellerstand: | 74.312 km |
| Verkoopprijs: | € 1.995 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | MDHFBUK13U051**** |
| motorcode: | HR12DE |
| kleur: | grijs |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 890 kg |
| schades: | motor loopt onregelmatig. rechter zijschade schades rondom=20
|
opties
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
metallic lak