| eigen identificatie: | V1202616046 |
| merk: | Nissan |
| model: | Note Note (E11) MPV 1.4 16V (CR14DE) [65kW] (01-2006/08-2013) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 65 kW |
| motorinhoud: | 1386 CC |
| 1ste toelating: | 2010 / 3 |
| tellerstand: | 265.883 km |
| Verkoopprijs: | € 1.495 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | SJNFAAE11U203**** |
| motorcode: | CR14DE |
| kleur: | rood |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.067 kg |
| schades: | de auto heeft gebruikerssporen uitlaat is afgebroken.=20
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling