| eigen identificatie: | V1202609879 |
| merk: | Opel |
| model: | Ampera Ampera Hatchback 1.4 16V (A14XFL(Euro 5)) [63kW] (11-2011/03-2015) |
| brandstof: | hybride benzine |
| vermogen: | 63 kW |
| motorinhoud: | 1398 CC |
| 1ste toelating: | 2013 / 11 |
| tellerstand: | 161.756 km |
| Verkoopprijs: | € 2.250 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | 1G0R86E4XDU10**** |
| motorcode: | A14XFL(Euro 5) |
| kleur: | wit |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.632 kg |
| schades: | motor managment lamp brandt. de auto heeft gebruikerssporen accu pakke=
t niet in orde.
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling