| eigen identificatie: | V1202615627 |
| merk: | Opel |
| model: | Combo Combo Van 1.6 CDTI 16V (A16FDH(Euro 5)) [77kW] (02-2012/12-2018) |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 77 kW |
| motorinhoud: | 1598 CC |
| 1ste toelating: | 2018 / 4 |
| tellerstand: | 214.183 km |
| Verkoopprijs: | € 2.250 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | W0L6WZR1BJ963**** |
| motorcode: | A16FDH(Euro 5) |
| kleur: | niet van toepassing |
| gewicht: | 1.405 kg |
| schades: | de auto heeft gebruikerssporen start niet
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling