| eigen identificatie: | 6512 |
| merk: | Opel |
| model: | Corsa 1.2 16V Enjoy Airco Cruise |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 59 kW |
| motorinhoud: | 1229 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2008 / 2 (2008 / 2) |
| APK goedgekeurd t/m: | 14-09-2026 |
| tellerstand: | 120.050 km |
| Verkoopprijs: | € 1.075 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 1.028 kg |
| CO2 uitstoot: | 139 g/km |
| bijzonderheden: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Corsa Type: 1.2 16V Enjoy Airco Cruise Modelreeks: okt. 2006 - jan. 2009 Modelcode: D
Technische informatie Koppel: 110 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 13,9 s Topsnelheid: 168 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 404 x 171 x 149 cm Wielbasis: 251 cm
Gewichten Laadvermogen: 547 kg GVW: 1.575 kg Max. trekgewicht: 850 kg (ongeremd 450 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare voorschade Beschadiging bijrijdersdeur Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
opties
Airbags
- airbag bestuurder
- airbags voor
- airbags voor zij
Entertainment
- audio cd speler
- aux aanlsuiting mp3 ipod
Comfort (interieur)
- boardcomputer
- cruise control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar stuurwiel
Comfort (exterieur)
- centrale deurvergrendeling
- elektrisch bedienbare ramen voor
- elektrisch verstelbare buitenspiegels
Exterieur
- bumpers in carrosseriekleur
- getint glas
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Metaal-/micakleur
Stuur verstelbaar