
| eigen identificatie: | 6534 |
| merk: | Opel |
| model: | Corsa 1.4 16V Business Automaat Airco Cruise |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 66 kW |
| motorinhoud: | 1364 CC |
| transmissie: | automaat |
| aantal versnellingen: | 4 |
| 1ste toelating: | 2009 / 2 (2009 / 2) |
| APK goedgekeurd t/m: | 31-10-2026 |
| tellerstand: | 177.683 km |
| Verkoopprijs: | € 1 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 1.065 kg |
| CO2 uitstoot: | 154 g/km |
| bijzonderheden: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Corsa Type: 1.4 16V Business Automaat Airco Cruise Modelreeks: okt. 2006 - jul. 2009 Modelcode: D Technische informatie Koppel: 125 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 14,8 s Topsnelheid: 166 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 404 x 171 x 149 cm Wielbasis: 251 cm Gewichten Laadvermogen: 545 kg GVW: 1.610 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: C Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4) Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9) Historie Aantal eigenaren: 3 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare linker zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven. U kunt geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is. Om deze reden bent u altijd van harte welkom om uw aankoop, vooraf, zelf te controleren. Schrijf- en tekstfouten voorbehouden. Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
1.2 Elegance Automaat Keyless Navi Camera Stoelverw. Cruise PDC
