
| merk: | Opel |
| model: | Corsa 1.4-16V Enjoy |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 66 kW |
| motorinhoud: | 1364 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| 1ste toelating: | 2007 / 6 |
| APK goedgekeurd t/m: | 12-02-2026 |
| tellerstand: | 256.952 km |
| Verkoopprijs: | € 750 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 1.040 kg |
| schades: | achterscherm gebruikssporen auto kan rijdend mee |
| bijzonderheden: | compleet kenteken APK verlopen / MEENEEMPRIJS! |
Bezichtiging op afspraak. Reserveren van voertuigen zonder aanbetaling is niet mogelijk.
Gertjan 06-20005554 / Tim 06-43266537
Zaterdag en Zondag gesloten.
Berghseweg 20
7071PW Ulft (NL)
Nederland
Bj:02-2021 Elegance 1.2 Full-Led koplampen Digitale cockpit Climatecontrol CruiseControl Stoelverwarming stuurwiel met verwarming Apple CarPlay MirrorLink Achteruitrijcamera Lichtautomaat Drivelane assistent regensensor led mistlampen Parkeersensoren Blin
