
| merk: | Opel |
| model: | Corsa-E 1.2 16V Hatchback Benzine 1.229cc 51kW (69pk) FWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 51 kW |
| motorinhoud: | 1229 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2016 / 10 |
| APK goedgekeurd t/m: | 24-07-2025 |
| tellerstand: | 107.044 km |
| Verkoopprijs: | € 2.250 |
| Exportprijs NETTO: | € 2.250 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.063 kg |
| schades: | bumper koplamp links koplamp rechts motorkap voorscherm gordelspanner links stuk passagierairbag stuk stuurairbag stuk auto is verrijdbaar chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen |
| bijzonderheden: | wok-melding Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
LET OP! Per 01-01-2026 accepteren we geen contante betalingen boven de €3000.-
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven.
Kunt u geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is.
Schrijf en tekstfouten voorbehouden.
Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Reservations made without prepayment are not possible.
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
1.3 CDTi 16V ecoFLEX Hatchback Diesel 1 248cc 70kW (95pk) FWD 2014-09 B13DTE
