| eigen identificatie: | V1202613259 |
| merk: | Opel |
| model: | Monterey Monterey (A) Terreinwagen 3.2 V6 24V (6VD1) [130kW] (08-1991/03-1994)= |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 130 kW |
| motorinhoud: | 3165 CC |
| 1ste toelating: | 1993 / 12 |
| tellerstand: | 281.999 km |
| Verkoopprijs: | € 2.495 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | JACUBS25DP710**** |
| motorcode: | 6VD1 |
| kleur: | blauw |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 1.900 kg |
| schades: | de auto heeft gebruikerssporen slechte lak roest=20
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling