| eigen identificatie: | V1202615473 |
| merk: | Opel |
| model: | Zafira Zafira (F75) MPV 1.6 16V (Z16XE(Euro 4)) [74kW] (04-1999/06-2005) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 74 kW |
| motorinhoud: | 1598 CC |
| 1ste toelating: | 2003 / 3 |
| tellerstand: | 373.143 km |
| Verkoopprijs: | € 895 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | W0L0TGF753216**** |
| motorcode: | Z16XE(Euro 4) |
| kleur: | grijs |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.293 kg |
| schades: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling