| eigen identificatie: | V1202615859 |
| merk: | Porsche |
| model: | Cayenne Cayenne (9PA) SUV 3.6 24V (M55.01) [213kW] (02-2007/09-2010) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 213 kW |
| motorinhoud: | 3598 CC |
| 1ste toelating: | 2008 / 4 |
| tellerstand: | 304.866 km |
| Verkoopprijs: | € 2.995 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WP1ZZZ9PZ8LA2**** |
| motorcode: | M55.01 |
| kleur: | zwart |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 2.145 kg |
| schades: | aandrijfas defect auto start loopt goed. front schade glasbreuk motor =
loopt onregelmatig. schades rondom=20
|
opties
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a