
| eigen identificatie: | 6522 |
| merk: | Renault |
| model: | 16 Be Bop 1.6 16V Chic Open-Dak Airco 4-Peroons |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 78 kW |
| motorinhoud: | 1598 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2010 / 1 (2010 / 1) |
| APK goedgekeurd t/m: | 26-02-2027 |
| tellerstand: | 175.566 km |
| Verkoopprijs: | € 2.875 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | rood |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 1.335 kg |
| CO2 uitstoot: | 191 g/km |
| bijzonderheden: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Be Bop Type: 1.6 16V Chic Open-Dak Airco 4-Peroons Modelreeks: mei 2009 - dec. 2010 Technische informatie Koppel: 148 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 12,1 s Topsnelheid: 170 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 387 x 183 x 183 cm Wielbasis: 231 cm Gewichten Laadvermogen: 502 kg GVW: 1.837 kg Max. trekgewicht: 1.050 kg (ongeremd 717 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 4 Milieu Energielabel: E Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7) Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9) Historie Aantal eigenaren: 1 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Achterraam vernield APK tot 26-02-2027 Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven. U kunt geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is. Om deze reden bent u altijd van harte welkom om uw aankoop, vooraf, zelf te controleren. Schrijf- en tekstfouten voorbehouden. Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
