| eigen identificatie: | V1202608001 |
| merk: | Renault |
| model: | Avantime Avantime (DE0) MPV 3.0 V6 24V (L7X-721) [152kW] (09-2001/05-2003) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 152 kW |
| motorinhoud: | 2946 CC |
| 1ste toelating: | 2002 / 1 |
| tellerstand: | 326.829 km |
| Verkoopprijs: | € 1.950 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | VF8DE0T062595**** |
| motorcode: | L7X-721 |
| kleur: | grijs |
| aantal deuren: | 2 |
| gewicht: | 1.716 kg |
| schades: | auto heeft rondom gebruikersschade koppeling versleten=20
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
cruise =
control
elek ramen v