
| merk: | Renault |
| model: | Mégane 1.3TCE 103kW Automaat Bose |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 103 kW |
| motorinhoud: | 1332 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2019 / 6 |
| tellerstand: | 163.526 km |
| Verkoopprijs: | € 5.700 |
| Exportprijs BRUTO: | € 4.200 |
| Exportprijs NETTO: | € 4.200 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.234 kg |
| schades: | bumper koplamp links motorkap voorschade achterscherm deur achter deur voor dorpel linkerschade voorraam voorscherm achterschade bumper reservewielbak dakairbag stuk stoelairbag links stuk auto is verrijdbaar coolers oké |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
1.6 E-Tech 116kW Navigatie Plug-In Hybrid Business Zen
