
| merk: | Renault |
| model: | Modus 1.2 16V TCE 100 MPV Benzine 1.149cc 74kW (101pk) FWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 74 kW |
| motorinhoud: | 1149 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2008 / 9 |
| APK goedgekeurd t/m: | 13-03-2025 |
| tellerstand: | 144.486 km |
| Verkoopprijs: | € 750 |
| Exportprijs NETTO: | € 750 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | rood |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | mpv |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.065 kg |
| schades: | achterklep achterschade bumper alle airbags oké auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
LET OP! Per 01-01-2026 accepteren we geen contante betalingen boven de €3000.-
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven.
Kunt u geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is.
Schrijf en tekstfouten voorbehouden.
Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Reservations made without prepayment are not possible.
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
Modus/Grand Modus (JP) MPV 1.2 16V TCE 100 (D4F-784(D4F-H7)) [74kW] (= 05-2007/12-2012)
