
| merk: | Renault |
| model: | Twingo 1.2-16V Collection airco |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 55 kW |
| motorinhoud: | 1149 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2011 / 7 |
| APK goedgekeurd t/m: | 27-07-2026 |
| tellerstand: | 174.155 km |
| Verkoopprijs: | € 1.000 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | blauw |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 839 kg |
| CO2 uitstoot: | 109 g/km |
| schades: | alle airbags oké auto is verrijdbaar auto kan rijdend mee coolers oké |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Keurige en complete Twingo met verrijdbare voorschade SCHERPE PRIJS ! 84-RTL-7 --> BEZICHTIGING OP AFSPRAAK DE BIJGEVOEGDE FOTO S ZIJN INFORMATIEF EN NIET BINDEND VOOR EVENTUELE NIET-ZICHTBARE SCHADE AAN HET VOERTUIG MIDDELHOVEN AUTOS NIEUWEWEG NOORD 314B 3905 LX VEENENDAAL Auto kan door ons bezorgd worden ZONDAGS GESLOTEN Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk. Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekstfouten voorbehouden. Reservierungen von Fahrzeugen sind ohne Anzahlung nicht moglich. Bei alle Angebote und beschreibungen von Fahrzeugen sind Irrtumer und Schreibfehler vorbehalten. Reservations made without prepayment are not possible. In all the pages with discriptions of vehicles are subject to errors and spelling. |
Nieuweweg-Noord 314B
3905LX Veenendaal
Nederland
