| eigen identificatie: | 31934 |
| merk: | Seat |
| model: | Ibiza 1.4-16V Airco Reference |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 55 kW |
| motorinhoud: | 1390 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| herkomst: | Nederland |
| 1ste toelating: | 2005 / 8 |
| APK goedgekeurd t/m: | 18-09-2026 |
| tellerstand: | 244.616 km |
| Verkoopprijs: | € 450 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | blauw |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 1.003 kg |
| schades: | alle airbags oké auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen rondom gebruikerssporen
|
| bijzonderheden: | compleet kenteken
|
opties
achterbank neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
passagiersairbag
stuurbekrachtiging