| eigen identificatie: | V1202616017 |
| merk: | Seat |
| model: | Mii Mii Hatchback 1.0 12V (CHYA) [44kW] (10-2011/07-2019) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 44 kW |
| motorinhoud: | 999 CC |
| 1ste toelating: | 2015 / 2 |
| tellerstand: | 111.003 km |
| Verkoopprijs: | € 3.995 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | VSSZZZAAZED32**** |
| motorcode: | CHYA |
| kleur: | zwart |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 840 kg |
| schades: | achter schade schades rondom=20
|
opties
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v
lichtm=
etalen velgen
metallic lak