
| merk: | Skoda |
| model: | Enyaq 60kWh 132kW Memoryseat Pano Camera iV 60 |
| brandstof: | elektrisch |
| vermogen: | 132 kW |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2022 / 9 |
| APK goedgekeurd t/m: | 30-09-2026 |
| tellerstand: | 63.839 km |
| Verkoopprijs: | € 15.350 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 15.350 |
| Exportprijs NETTO: | € 12.700 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.892 kg |
| schades: | bumper koplamp links motorkap voorschade voorscherm achterklep achterlichten rechts achterschade bumper alle airbags oké auto kan rijdend mee |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen INruil! |
