
| merk: | Skoda |
| model: | Fabia 1.0TSI 70kW Business Edition |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 70 kW |
| motorinhoud: | 999 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| 1ste toelating: | 2025 / 4 |
| APK goedgekeurd t/m: | 09-04-2029 |
| tellerstand: | 36.000 km |
| Verkoopprijs: | € 13.750 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 11.300 |
| Exportprijs NETTO: | € 9.950 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.059 kg |
| schades: | bumper koplamp links motorkap voorschade voorscherm achterklep achterlichten rechts achterschade bumper auto kan rijdend mee |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
Fabia II (5J) Hatchback 5-drs 1.2i 12V (CHTA) [51kW] (01-2007/12-2014= )
