| merk: | Skoda |
| model: | Fabia 1.4-16V Dynamic |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 63 kW |
| motorinhoud: | 1390 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2009 / 6 |
| APK goedgekeurd t/m: | 12-02-2027 |
| tellerstand: | 224.966 km |
| Verkoopprijs: | € 1.500 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.035 kg |
| schades: | bumper koplamp links motorkap voorscherm gebruikssporen alle airbags oké auto is verrijdbaar chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen voorschade auto heeft wat oude schades. bekijk goed de fotoserie voor een beeld van de auto.
|
| bijzonderheden: | compleet kenteken
|
opties
Comfort (interieur)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar stuurwiel
Comfort (exterieur)
- centrale deurvergrendeling
- elektrisch bedienbare ramen voor
- elektrisch verstelbare buitenspiegels
- verwarmde spiegels
Exterieur
- bumpers in carrosseriekleur
- dakrails
- lichtmetalen velgen
- parkeersensor achter
- spiegels in carrosseriekleur
- trekhaak
Verlichting
- mistlampen voor
- verstelbare koplampen
een sleutel en zijn geen onderhoudsboekjes aanwezig