
| merk: | Skoda |
| model: | Kamiq 1.0TSI 85kW Automaat Selection |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 85 kW |
| motorinhoud: | 999 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2025 / 4 |
| APK goedgekeurd t/m: | 30-04-2029 |
| tellerstand: | 9.172 km |
| Verkoopprijs: | € 11.950 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 11.950 |
| Exportprijs NETTO: | € 10.300 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | wit |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.155 kg |
| schades: | bumper koplamp rechts motorkap voorschade achterscherm rechterschade voorscherm bumper dakairbag stuk stoelairbag rechts stuk auto is verrijdbaar |
| bijzonderheden: | Wok Melding Geen INruil! |
1.0L Ambition Automaat*Camera*Airconditioning*KeylessGo*Sound*Martix LED*stoelverwarming*Digitaal Cockpit*Camera*DAB*
